Lezing: Van passie voor ‘sustainability’ & bloemen
Mariëlle van Gastel vertelt hoe haar passie voor bloemen en duurzaamheid leidde tot een carrièreswitch en de oprichting van haar eigen pluktuin en kwekerij Wildbloei. Ze deelt haar persoonlijke ervaringen, maar geeft vooral ook praktische informatie waarmee beginnende pluktuiniers zelf aan de slag kunnen.
Tijdens de lezing Van passie voor ‘sustainability’ & bloemen naar pluktuin & kwekerij. De wereld van Wildbloei komen onder andere de volgende onderwerpen aan bod:
- Hoe begin je stap voor stap met een pluktuin?
- Wat heb je werkelijk nodig om bloemen te zaaien en te oogsten?
- Hoe werk je op een duurzame en bewuste manier?
- Waarom zijn een gezonde bodem en biodiversiteit zo belangrijk?
- Wat komt er kijken bij het opbouwen van een duurzame bloemenonderneming?
De avond krijgt een interactief karakter. Er is volop gelegenheid om vragen te stellen en
ervaringen uit te wisselen. Mariëlle neemt bovendien enkele producten van Wildbloei mee, zodat bezoekers haar werkwijze en de wereld van lokaal geteelde bloemen nog beter kunnen ervaren.
De lezing is bedoeld voor iedereen die droomt van een eigen pluktuin, op kleine of grotere schaal, en voor liefhebbers die meer willen weten over bloemen, natuur en duurzaam
ondernemerschap.
Praktische informatie:
Datum: donderdag 17 september 2026
Tijd: 19.30 tot 22.00 uur
Locatie: De Tuintafel bij Carla Rovers Peelstraat 29 in Wanroij
Kosten: € 15,00 per persoon
Voor meer informatie en aanmelden https://carlarovers.nl/agenda/
